Bey Mahalle Merkezi’nin temeli atıldı

Bey Mahalle Merkezi’nin temeli “Merkezimizde Halka Hizmet Var” mesajı ile açıldı. Açılışa Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, muhtarlar. meclis üyeleri, siyasiler, konuklar ve bölge halkı katıldı.

Bey Mahallesi Muhtarı Şahin Özbingöl, Seyhan ve Büyükşehir belediye başkanlıkları döneminde mahallelerine yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Zeydan Karalar’a teşekkür etti.

Özbingöl, “Yaptığınız kalıcı eserlerle bizleri çok sevdiğinizi bir kez daha gösterdiniz. Bugün temeli atılan mahalle merkezi bizim için çok önemli bir hizmet. Şahsım ve mahallem adına teşekkür ediyorum” dedi.

YAPILMAYANI YAPMAK BİZE NASİP OLUYOR

Bölgeye yapılan hizmetlerle ilgili bilgi veren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ilçelerde temel sorunların çözümü için yapılanları da anlattı. Halka hizmet ederken adaletli davrandıklarını ve asla ayrım gözetmediklerini ifade eden Başkan Zeydan Karalar, “Biz 7 oy aldığımız köye de 700 oy aldığımız köye de eşit hizmet götürüyoruz. Çok zor şartların yaşandığı bir dönem geçilmesine rağmen, daha önce yapılmayan hizmetleri halkla buluşturmak bize nasip oldu. Yenilerini de halkımız için hayata geçiriyoruz. D-400 üzerinde belediyenin yaptığı ilk altgeçidi biz yaptık ve önemli yeni altgeçitleri inşa ediyoruz. Hem de kısa sürelerde bitiriyoruz. Aldığımız iş makineleri sayesinde daha az kira ödüyoruz, tasarruf ettiğimiz parayı da halkımıza daha fazla hizmet etmek için kullanıyoruz. 3. altgeçide başladık, birçok yerde su sorununu çözdük, bugüne kadar rekor miktarda asfalt döktük ve dönem sonuna kadar daha da artacak. Tüm bunları borçlanmadan yapıyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından 850 metrekare alanda, 2 katlı, taziye evi, soğuk hava deposu, kesimhane ve 350 kişilik çok amaçlı salonun da bulunduğu Bey Mahalle Merkezi’nin temeli atıldı.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Ceyhan Belediyesi Kenti Bayrama Hazırlıyor

Ceyhan Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kent genelindeki park ve yeşil alanlarda bakım onarım çalışmalarını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir