“Bayramlarımız sevginin, Hoşgörünün sembolüdür”

AK Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tunç, dini ve milli günlerimizin, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularımızın en üst noktaya ulaştığı müstesna günlerimiz olduğuna dikkat çekti. AK Partili Tunç, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başta Adanalılar olmak üzere Türk Milletinin ve tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlayan Mustafa Tunç, bayramın, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Tunç, “Bir Kurban Bayramı’na daha girmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Bayramlarımız aynı zamanda sevginin, hoşgörünün de birer sembolüdürler. Rabbim sonrakileri de görmeyi hepimize nasip etsin. Bugün dünyanın birçok noktasında çatışmalara, iç savaşlara şahit oluyoruz. Bu açıdan, binlerce yıldan bu yana et ve tırnak gibi yaşadığımız güzel ülkemizin, birlik ve beraberliğimizin kıymetini çok iyi bilmeli ve düşünce etrafında kenetlenmeliyiz. Bir kere daha idrak etmeye hazırlandığımız Kurban Bayramımız birliğimize, beraberliğimize vesile olsun” dedi.mus

AK Partili Tunç, mesajında kısaca şunlara yer verdi: “Sevginin, hoşgörünün doruk noktaya ulaştığı, dargınlıkların, kırgınlıkların son bulduğu bayramlarımızda, ihtiyaç sahiplerini de unutmamalıyız. Büyüklerimizin, yaşlılarımızın gönüllerini almalı, onlara olan sevgi ve saygımızı bu bayramda da göstermeliyiz. İşte yaklaşan Kurban Bayramımız bizler için en güzel, en anlamlı fırsattır. Başta bu vatan ve millet uğruna can veren şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere, değerli Adanalı hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve İslam aleminin bayramını kutlarım”

Bunları da Okuyabilirsiniz

“TMO çiftçinin yanında durmadı”

CHP Niğde Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ömer Fethi Gürer,  TMO tarafından makarnalık …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir