“Bayrağımızı daha yukarılara taşıyacağız”

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şubesi’nin Olağanüstü Genel Kurulu Pazar günü dernek binası lokalinde gerçekleştirilecek. Şu ana kadar tek aday olan Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Engin Kanber, “TSYD’nin bayrağını daha yukarılara taşımak için  yönetimimizle birlikte çalışacağız” dedi.

“BİRLEŞTİRİCİ VE TÜM ÜYELERİ

KUCAKLAYAN BİR ÇİZGİMİZ OLACAK”

Bir önceki TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer’in istifası üzerine alınan Olağanüstü Genel Kurul ile ilgili son hazırlıklar sürerken, 24 Eylül 2023 tarihinde TSYD Nihat Gecen Tesisleri’nde saat 11.00’de yapılacak kongre ile ilgili üyelere çağrıda bulunan Başkan Adayı Engin Kanber, “Kongremize tüm üyelerimizin katılımını bekliyoruz. Bu genel kurulda çoğunluk sağlayacağımıza inanıyorum. Değerli üyelerimizin de destekleri ile TSYD bayrağını daha yukarı taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Birleştirici ve tüm üyelerimizi kucaklayan çizgimiz ile güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Bunları da Okuyabilirsiniz

SEYHAN’DA AYAK TENİSİ TURNUVASI BAŞLADI

eyhan Belediyesi tarafından Cumhuriyeti’in Kuruluşunun 100.Yılı vesilesiyle düzenlenen 3.Geleneksel Ayak Tenisi Turnuvası Gürselpaşa Halı Tesisleri’nde …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir