Başkan Zeydan Karalar muhtarlarla, esnafla ve hemşehrileriyle bir arada…

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, göreve başladığı günden itibaren muhtarlarla, toplumun her kesimiyle, esnafla ve halkla buluşup sorun ve istekleri dinliyor, sohbet ediyor, problemleri birinci ağızlardan öğrenerek çözümünü sağlıyor.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla, muhtarları Adana Büyükşehir Belediyesi’nde ağırladı. Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Zeydan Karalar ve muhtarlar sohbet etti.

Başkan Zeydan Karalar, “Kentimizi kalkındırma ve vatandaşlarımıza hizmet verme noktasında her zaman birlikte hareket ettiğimiz muhtarlarımızın gününü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Zeydan Karalar, muhtarlarla bir araya gelmesinin ardından Tellidere Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu, halkla buluştu. Başkan Zeydan Karalar, “Her fırsatta esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Tellidere Mahallesi’nde gerçekleştirdiğimiz ziyarette esnaf kardeşlerimiz ve hemşehrilerimizle sohbet ettik, sorunlarını ve isteklerini dinledik” diye konuştu.

Bunları da Okuyabilirsiniz

BAŞKAN KOCAİSPİR ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ara vermeden sürdürdüğü esnaf, vatandaş ve mahalle buluşmaları kapsamında …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir