Başkan Yusuf KANLI: Türkiye’miz için, Adana’mız için üreten herkesin yanındayız!

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Adana’daki ayakkabı imalathanelerinin kümelendiği Kazancılar Çarşısı’nda üreticilerin ve çalışanların sorunlarını dinledi.

Kanlı:

Türkiye’de ayakkabı üretiminde önemli bir konuma sahip olan Adana’mızda üreticilerin ve çalışanların daha ferah, daha güvenli bir ortama kavuşmaları gerekir. Elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Türkiye’miz için, Adana’mız için üreten herkesin yanındayız.

“Üreten herkesin yanındayız!”

“Türkiye’miz için, Adana’mız için üreten herkesin yanındayız!”

MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı’dan ayakkabı üreticilerine destek!

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Türkiye’de ayakkabı üretiminde önemli bir konuma sahip olan Kazancılar Çarşısı’ndaki imalathanelerin sorunlarının çözümü için gereken girişimlerin yapılacağını bildirdi.

MHP heyeti Karasoku Mahallesi’nde…

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, ilçe gezilerinin yanı sıra il merkezinde de saha çalışmalarına hız verdi. Kanlı, merkez ilçe Seyhan’da Türkiye’nin en önemli ayakkabı imalathanelerinin yer aldığı Karasoku Mahallesi’ndeki ayakkabıcıları ziyaret etti. Üreticilerin örgütlü olduğu Ayakkabıcılar Derneği Başkanı Ali Usta’ya ve yönetime ziyarette bulunan Başkan Kanlı, sektörün sorunlarını dinledi.

Başkan Kanlı ayakkabı dikimini tecrübe etti

Ziyaret programına MHP İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Zorba, Emin Canlı ve MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener de katıldı. İmalathaneleri gezen Yusuf Kanlı, yoğun emekle ve alın teriyle son tüketiciye ulaştırılan ayakkabının üretim süreçlerini gözlemlemekle kalmadı, aynı zamanda tezgâhın başına geçip, her bir parçayı çalışarak tecrübe etti.

Aydınlatma ihtiyacı, gece bekçisi ve site…

Ayakkabıcılar Derneği Başkanı Ali Usta, yer yer tarihi dokusunu koruyan yapıların bulunduğu bölgede dar sokaklarda aydınlatma ihtiyacının yanı sıra gece bekçisine de ihtiyaç olduğunu anlattı. Usta, yıllardır ayakkabıcılar sitesi kurulması için gayret ettiklerini ama bir netice alamadıklarını dile getirdi.

“Elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, iletilen sorunlarla ilgili girişimlerde bulunacağını belirtti. Kanlı “Türkiye’de ayakkabı üretiminde önemli bir konuma sahip olan Adana’mızda üreticilerin ve çalışanların daha ferah, daha güvenli bir ortama kavuşmaları gerekir. Elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Türkiye’miz için, Adana’mız için üreten herkesin yanındayız.” açıklamasında bulundu.

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

YÜREĞİR’DE PRATİK PTT ŞUBELERİNİN SAYISI ARTIYOR

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, vatandaşların hayatlarını kolaylaştıracak adımlar atmaya devam ediyor. Yüreğir Belediyesi’nin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir