BAŞKAN KOCAİSPİR YENİDOĞAN’DA ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yenidoğan Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Kocaispir, esnaf ve mahalle sakinleriyle sohbet etti.

“Belediye başkanının makamı sokaklardır” anlayışı doğrultusunda Yüreğir’i karış karış dolaşarak her fırsatta hemşehrileri ile kucaklaşan Başkan Fatih Mehmet Kocaispir, son olarak Yenidoğan Mahallesi sakinleri ile buluştu.

Yenidoğan Mahallesi’ne kazandırılan yeni parkı ve asfalt dökülen sokakları yerinde inceleyen Başkan Kocaispir, esnaf ve mahalle sakinleri ile sohbet edip çay içti. Başkan Kocaispir, hemşehrilerine Yüreğir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini de birebir dinleyen Başkan Kocaispir’e ilgi oldukça yoğundu. Çocukları ile parka gelen kadınlarla ve gençlerle fotoğraf çektiren Başkan Kocaispir, mahalle esnafını tek tek ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

Başkan Kocaispir’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri ise yapılan çalışmalar ve hizmetleri için teşekkür etti.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Geçmişten Günümüze Anadolu Zübeyde Ana Kültür Evi 29 Ekim’de Açılacak

Pozantı’daki Devlet Demir Yollarına ait asırlık binalar, kentin kültürel mirasına ev sahipliği yapacak. Devlet Demir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir