BAŞKAN KOCAİSPİR OKULUN İLK GÜNÜ ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

2023-2024 eğitim-öğretim yılında ilk ders zili çalarken Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, yeniden okullarına kavuşan öğrencileri okulun ilk günü yalnız bırakmadı.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ve Yüreğir Kaymakamı Mehmet Aksu, 2023 – 2024 Eğitim Öğretim Yılının ilk gününde Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu’nu ziyaret ederek tatil sonrası ilk derslerinde öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çelik’in de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Kocaispir, öğrencilerin heyecanını paylaştı.

Okul bahçesinde düzenlenen tören ve etkinliklerin ardından sınıfları ziyaret ederek çocuklarla sohbet eden Başkan Kocaispir, öğrenci ve öğretmenlere başarılı bir eğitim dönemi temennisinde bulundu. Öğrencilere anne, baba ve öğretmenlerinin sözlerini dinlemeleri yönünde nasihatlerde bulunan Başkan Kocaispir: “Derslerinize çalışmanızın yanında boş zamanlarınızda kitap okuyarak kendinizi sürekli yenilemelisiniz. Sizleri tekrar okullarınızda, sınıflarınızda gördüğüm için çok mutlu oldum. Hepinize derslerinizde zihin açıklığı diliyorum. Yeni eğitim öğretim dönemi hepimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

Ceyhan Belediyesi Kenti Bayrama Hazırlıyor

Ceyhan Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kent genelindeki park ve yeşil alanlarda bakım onarım çalışmalarını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir