Başkan Erdem, esnafın yanında

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçedeki esnaf ve sanatkarlarla sık sık bir araya geliyor. Ekonominin bel kemiği esnaf ve sanatkarların Ceyhan için önemini bilerek hareket eden Başkan Erdem, belediye olarak tüm personelle esnafların yanında ve destekçisi olduklarını vurguluyor.
Fırsat buldukça çarşı merkezindeki esnaflarla bir araya gelip sorunlarını dinleyen, çözüm önerilerini anlatan Başkan Erdem, pazarcı esnafını da unutmuyor.
İstiklal Mahallesi’nde kurulan Perşembe pazarında başladığı gün boyunca esnaf tezgahlarını tek tek gezen, pazarcı esnafının sofrasına konuk olan Başkan Erdem, ilçe halkına hizmet sunan tüm esnaf ve sanatkarların baş tacı olduğunu kaydetti. Ekonomide çarkların dönmesine büyük katkı sunan esnafın içinde bulunduğu zor durumu en kısa sürede atlatmasını ümit eden Başkan Erdem, esnafla ve alışveriş yapan hemşehrileriyle sohbet de etti. Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, günün sonunda  Emsal İpekçi’nin işletmecisi olduğu Emsal Elektronik ve Yetkili Servis’in açılışını gerçekleştirdi. Erdem, işletme sahiplerine hayırlı, uğurlu, bol bereketli işler diledi. Başkan Erdem, “Ekonominin yapı taşları esnaf ve sanatkarlarımızın ilçemize sunduğu katkılar için teşekkür ederim” dedi.

Bunları da Okuyabilirsiniz

SARIÇAM BELEDİYESİ’NDEN MERA ISLAH ÇALIŞMASI

Sarıçam Belediyesi’nce, hayvancılığın yoğun olduğu kırsal mahallelerde, mera ıslah çalışması gerçekleştirildi. Bu kapsamda kıraç alanlardaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir