BAŞKAN ÇAY DAVET ETTİ, KARALAR POZANTI’YA GELDİ

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Başkan Mustafa Çay’ın mecliste gündeme getirdiği iddiaları yerinde incelemek üzere Pozantı’ya geldi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Meclisi Eylül Ayı olağan oturumunda gündem dışı söz alarak ilçede yapılan yol ve kaldırım çalışmalarının bitirilemediğini, vatandaşların ve esnafların yaşadığı sıkıntıları dile getiren Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay’ın daveti üzerine Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ilçeye gelerek çalışmaları yerinde inceledi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Başkan Mustafa Çay’ın daveti üzerine Pozantı’ya gelerek aksayan hizmetleri yerinde gördü.

Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda bulunan ve ilçede yapılan doğalgaz çalışmalarının ardından Atatürk, İnönü ve Gençlik Caddesi’nde başlatılan yol ve kaldırım çalışmalarını inceleyen Başkan Karalar, ihaleyi alan Dimax firması yetkililerinden de bilgi aldı. Çalışmaların hakikaten uzadığını belirten Başkan Karalar, kaldırım ve yol çalışmalarının yağmurlar gelmeden bir an evvel bitirilmesi talimatını verdi.

Daha sonra Pozantı Kaymakamı Fatih Karamahmut, Belediye Başkanı Mustafa Çay, Esnaf Odası Başkanı Yunus Aytekin ve CHP İlçe Başkanı Şenol Eroğlu ile bir araya gelen Başkan Karalar, ihaleyi alan firmanın yetkilisi ile görüştüğünü, yol ve kaldırım çalışmalarının hızlandırılacağının bilgisini verdi.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Ceyhan Belediyesi Kenti Bayrama Hazırlıyor

Ceyhan Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kent genelindeki park ve yeşil alanlarda bakım onarım çalışmalarını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir