Av. Volkan Tarık Çay, CHP Yumurtalık Danışma Kurulu toplantısına damga vurdu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yumurtalık ilçe danışma kurulu gerçekleşti. Danışma kuruluna katılım sağlayan YUM-ÇEV ve DÜNYA BOZDOĞANLAR Dernek Başkanı Av. Volkan Tarık Çay, partisiyle ve Yumurtalık ile ilgili bir konuşma yaptı.

CHP Yumurtalık İlçe danışma kurulunda CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, Adana milletvekilleri Müzeyyen Şevkin, Orhan Sümer, Ayhan Barut, eski milletvekili İbrahim Özdiş, Çukurova ilçe başkanı Remzi Ümit Atay, Yüreğir ilçe başkanı Bülent Öğrü, Yumurtalık ilçe Başkanı Erdinç Altıok, ilçe başkanları, eski il ve ilçe başkanları ve partililer vardı.

BAŞKAN ÇAY’A YOĞUN ALKIŞ
Yumurtalık ilçe Başkanı Erdinç Altıok’un yaptığı konuşmadan sonra söz alarak kürsüye gelen YUM-ÇEV ve DÜNYA BOZDOĞANLAR Dernek Başkanı Av. Volkan Çay, Yumurtalık ve Ceyhan ilçesinin Osmaniye’ye bağlanması iddialarına karşılık konuştu. Konuşma sırasında pankart açan Başkan Av. Çay, toplantıdakilerin yoğun alkışlarıyla karşılaştı.

YUMURTALIK VE CEYHAN’IN OSMANİYE’YE

BAĞLANMASINA KESİNLİKLE KARŞIYIZ
Yumurtalık ve Ceyhan ilçesine yapılacak büyük yatırımlardan bahseden Başkan “Yumurtalık’a Konteyner limanı gelecek, Mersin limanından çok daha fazla büyük kapasiteyle çalışacak. Doğal olarak Yumurtalık ve Adana kazanacak. Bizler halk olarak, Yumurtalık ve Ceyhan’ın Osmaniye’ye bağlanmasına kesinlikle karşıyız. Bizler Kuva-i Milliyecilerin torunlarıyız, bizlerin Ataları bu toprakları kazanabilmek için mücadele verdiler. Şimdi rant uğruna iktidarın yapacağı bu işlemi asla ve asla kabul etmiyor ve sonuna kadar savaşacağımızı belirtmek istiyorum” diye konuştu.

BAŞARACAĞIZ!

Başkan Çay, ülkenin gidişatının oldukça kötü ilerlediğini ve artık CHP’nin iktidarlığında her şeyin yeniden şekilleneceğini belirtti. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakılmaması gerektiğini vurgulayan Çay, “Artık hepimiz bu iktidardan yorulduk, halkımıza bıkmadan, usanmadan partimizin umut ışığı olduğunu anlatmak zorundayız. El ele vererek bu işi başaracağımıza inancımız tamdır” şeklinde konuştu .

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

Ceyhan Anadolu Lisesi’nden Cumhuriyet coşkusu…

Ceyhan Anadolu Lisesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yılını büyük bir coşkuyla kutladı. Okulda, Türk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir