ADANA’NIN EN BAŞARILI TAKIMI GURUR VERİYOR…

Elde ettiği başarılarla son 20 yıl Adana’nın en başarılı takımı olan ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübü gurur veriyor..

2003 sezonunda Botaşspor Lig Şampiyonluğunun ardından Cumhurbaşkanlığı ve Türkiye Kupası’nı kazanarak sezonu 3 kupayla tamamlayarak büyük bir başarıya imza atmıştı.

Aradan geçen 20 yıl sonra ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübü Masa Tenisi Büyük Erkeklerde Süper Lig ve Türkiye Kupasını kazanıp, Türkiye’yi Avrupa’da temsil ederek tarihe geçti.

SPOR SADECE FUTBOL DEĞİL

Yerel yöneticilerin sadece futbola değil, tüm sporlara destek vermeleri gerektiğini belirten ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübü Başkanı Dr. Ali Türemiş , “Son 20 yılda Adana’da masa tenisi branşının sporcu sayısı ve elde ettiği başarılar gurur vericidir. Birçok şehirde masa tenisine ait özel salonlar var. Ama masa tenisinde kupaları toplayan Adana’mızda maalesef bir salonumuz yok. Masa tenisi için salon ve tesis yapmak istiyoruz. Kendi imkânlarımız ile salon ve tesisimizi yapabileceğimiz yer için yetkililerden destek bekliyoruz” diye konuştu..

Bunları da Okuyabilirsiniz

SEYHAN’DA AYAK TENİSİ TURNUVASI BAŞLADI

eyhan Belediyesi tarafından Cumhuriyeti’in Kuruluşunun 100.Yılı vesilesiyle düzenlenen 3.Geleneksel Ayak Tenisi Turnuvası Gürselpaşa Halı Tesisleri’nde …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir