ADANA VALİLİĞİ ÇAĞRI YAPTI, DAİMFED PAKİSTAN’A YARDIM YAPTI

Adana Valiliği himayesinde, AFAD Koordinasyonunda ve Kızılay öncülüğünde Pakistan’a yardım eli uzatılması amacıyla yapılan çağrıya kayıtsız kalmayan DAİMFED katkıda bulundu.

ADANA VALİLİĞİ ÇAĞRI YAPTI, DAİMFED PAKİSTAN’A YARDIM YAPTI

Kızılay Genel sekreteri Ramazan Saygılı;” Pakistan’da şiddetli yağışlardan zarar gören ve yüzlerce insanın hayatını kaybettiği afetin hemen ardından harekete geçen Türk Kızılay’ının, yaptığı çağrıya sessiz kalmayan, her zaman yanımızda varlığını hissettiğimiz DAİMFED’e teşekkür ediyorum.33 milyon kişinin etkilendiği felaketin bir daha yaşanmaması yaralarına merhem olmak için 9 Tır yardım yola çıktı. Dost ve kardeş ülke Pakistan için omuz omuza vermeye devam edeceğiz.” Dedi.

DAİMFED YARAYA MERHEM OLDU

DAİMFED (Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu) Başkan Vekili Faruk Bozkurt, Kentsel Dönüşüm ve Mevzuat Başkanı Timuçin Güvercin ve DAİMFED Yönetim kurulu üyesi Ahmet Yerdelen’ in hazır bulunduğu yardım tesliminde açıklamalarda bulunan DAİMFED Başkan Vekili Faruk Bozkurt; “Kardeş ve dost ülke Pakistan da meydana gelen sel felaketi nüfusun büyük bir bölümünü çaresizlik içinde bırakmıştır. Bu felaket karşısında Adana Valimiz Dr. Süleyman Elban ‘ın AFAD koordinasyonunda Kızılay önderliğindeki çağrıya sessiz kalamazdık. DAİMFED olarak sosyal sorumluluk bilinci içerisindehareket sağlıyoruz. Her zaman olduğu gibi bundan sonrada yardımlarımız devam edecektir.” Açıklamasında bulundu.

Bunları da Okuyabilirsiniz

SARIÇAM BELEDİYESİ’NDEN MERA ISLAH ÇALIŞMASI

Sarıçam Belediyesi’nce, hayvancılığın yoğun olduğu kırsal mahallelerde, mera ıslah çalışması gerçekleştirildi. Bu kapsamda kıraç alanlardaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir