Adana Oda Müziği Festivali sanatseverlerle buluşuyor

Kültür-Sanat ve edebiyat etkinlikleriyle adından sıklıkla söz ettiren Adana, yepyeni bir festivalle tanışıyor. Geleneksel hale gelecek 1. Adana Oda Müziği Festivali, Eylül ayının sonuna doğru dinleyicileriyle buluşuyor. Adana’nın kültür hayatına çok büyük bir değer katacağına inanılan festival müjdesini veren komite, bu gurur ve mutluluk dolu anları Adanalılarla paylaştı.
BİLETLER BİLETİX’TE…
Büyük çoğunluğu Adana’da yetişmiş, kariyerleri boyunca önemli başarılar elde eden 11 müzisyenin bir araya gelerek 3 farklı programı seslendireceği festival, 29 Eylül-1 Ekim 2022 tarihleri arasında Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda dinleyicilerle buluşacak.
Adana Rotary Kulübü ve Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan festivalin biletleri Biletix gişelerinden temin edilebiliyor.
ADANALILAR DAVET EDİLDİ
Sanatseverler ayrıca bilet satışıyla ilgili online olarak bilgi de edinebilecek. İçinde klâsik müziğin en çok beğenilen bazı eserlerinin yanı sıra İspanyol müziği, modern müzik ve Türk bestecilerinin de olduğu bu çok renkli repertuar, dinleyicilerine çok özel anlar yaşatacak. Festival komitesi, müzisyenlerin büyük emeklerle ortaya çıkardıkları bu güzel konser serisini izlemeye, dinlemeye davet etti.

Bunları da Okuyabilirsiniz

ÇUKUROVA SANAT GİRİŞİMİ SEZONA ZENGİN PROGRAMLA GİRİYOR

Çukurova Sanat Girişimi (ÇSG) 6 Ekim Perşembe 17.30’da flütüyle Nevin Apaydın, gitarlarıyla Temel Dal ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir