Adana Gibi Başkan hep halkın içinde

Zeydan Karalar Adana’nın 40 yıllık, 50 yıllık sorunlarını teker teker çözerken, hemşehrileriyle bir araya gelmekten imtina etmiyor, sorunları, istek ve talepleri birinci ağızdan dinleme kararlılığından ödün vermiyor.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Güzelevler Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalleye yapılan altyapı, yol, durak, köprü, park hizmetleriyle ilgili bilgi veren, yapılacak diğer hizmetleri anlatan Başkan Zeydan Karalar, mahalle sakinlerinin talep ve isteklerini dinledi.

Göreve başladığı günden bu yana, merkezde ve kırsalda, mesaisinin büyük çoğunluğunu halkın arasında, ilçelerde, köylerde, mahallelerde geçiren ve halkın sorunlarını birinci ağızdan dinleyen Başkan Zeydan Karalar, hemşehrileriyle bir arada olmaktan vazgeçmiyor.

Enerjisini Adanalılardan aldığını her fırsatta dile getiren Başkan Zeydan Karalar, gittiği her yerde hemşehrilerinin sevgi gösterileriyle karşılanıyor.

Adanalıların bağrına bastığı, sevgisini, ilgisini esirgemediği Başkan Zeydan Karalar, halkın istek, ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmaktan ödün vermiyor.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Zeydan Karalar’dan “Bay Sinema” Türker İnanoğlu’na duygulandıran ziyaret

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, yönetmen, film yapımcısı, TV program yapımcısı ve girişimci olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir