“15 Temmuz destansı bir Kahramanlık öyküsüdür”

AK Parti Seyhan Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Tunç, 15 Temmuz 2016’da necip milletimizin demokrasisine, seçilmiş iradesine, istiklal ve istikbaline topyekûn sahip çıkarak, hainleri çıktıkları inlerine geri soktuğuna dikkat çekti. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Partili Tunç, 15 Temmuz’da milletin devletiyle Elele vererek, tüm dünyaya büyük bir kahramanlık örneği sergilediğini söyledi.

Tunç, milletimizin 15 Temmuz 2016 akşamı, destansı bir kahramanlık öyküsü yazdığını dile getirdi. FETÖ’cü hainlere karşı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla sokaklara dökülen 7’den 70’e Türk milletinin dünyada bir örneği daha olmayan cesaret ve kararlıkla FETÖ’cü hainlere karşı anlamlı bir direniş ve mücadele sergilediğini vurgulayan Tunç, “15 Temmuz, şanlı milletimizin elde ettiği eşsiz bir zaferidir” diye konuştu.

FETÖ terör örgütü tarafından kalkışılan hain darbe girişimi gecesinde 251 vatandaşımızın şehit düşerken, 2 bini aşkın vatandaşımızın da gazi olduğunu hatırlatan AK Partili Tunç, “Hain darbe girişiminin üzerinden 7 yıl geçti. Kahraman polisimiz, askerimiz ve milletimiz, tıpkı Çanakkale’de olduğu gibi tek yürek halinde, vatan ve bayrağını kanı canı pahasına korumuştur. Ben buradan bir kez daha bu vatan ve millet için canlarını seve seve veren şehitlerimizi rahmetle anarken, gazilerimize de minnet ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Gürer: “Patates üreticisi de tüketicisi de dertli”

CHP Niğde Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ömer Fethi Gürer, Niğde’nin Altunhisar …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir